Полная версия Регистрация
Форум Биатлонных Прогнозистов
Первая ... 4 5 6 7 8 16  ... Последняя
~ПРЕСС-ЦЕНТР~ НОВОСТИ МИРОВОГО ФУТБОЛА>Український футбол
Yuris44 06:49 03.04.2021
Цитата:
Сообщение от Баянист Посмотреть сообщение
Президент Миная попал под санкции СНБО Украины

Источник: Футбол Украины

На заседании Совета национальной безопасности и обороны Украины сегодня ввели санкции против топ-десятки украинской контрабанды, заявил президент Владимир Зеленский во время обращения по результатам заседания СНБО.

В СМИ уже появился список имен топ-10 контрабандистов, против которых решением СНБО от 2 апреля введены санкции. В этой десятке, по сообщению "Украинской правды" фигурирует и Валерий Пересоляк из села Минай Закарпатской области, являющийся президентом футбольного клуба "Минай", выступающего в УПЛ.
.
Этот гад скорее всего откупится... Или хана Минаю?!
Ответ
Баянист 07:02 03.04.2021
Цитата:
Сообщение от Sava Посмотреть сообщение
Вот это дааа,ты Баянист пропустил игры для прогноза в баскетболе-первый раз на моем веку такое произошло!!!Невероятно!Ты всегда вроде давал заранее проги,видать форс мажор у тебя был )
Вот именно , я всегда стараюсь заранее подать прогноз, потом по возможности если что,корректирую, кстати, чато так получается что при корректировке, получается прогноз так сказатьпо среднему арифметическому. Действительно думал что спрогнозировал заранее, и обнаружил лишь тогда когда захотел посмотреть результаты, и удивился что отсутсвуют прогнозы. Это второй такой случай, был где-то год-полтора назад, в Евролиге по футболу аналогичный случай
Ответ
Баянист 07:08 03.04.2021
Цитата:
Сообщение от Yuris44 Посмотреть сообщение
Этот гад скорее всего откупится... Или хана Минаю?!
Скорее всего второе, а по всему иному , здесь можна по разному рассматривать, фиг его знает
Ответ
Юкк 07:29 04.04.2021
Прикол в том,что больше всего накрыли из Одесской таможни,потом всех остальных где больше,где меньше.А вот на Харьковской ни одного человека.Во как работать надо.Но шутки шутками,а контрабас по Харьковской области плотно остановился уже скоро как два года будет.А там контрабадюги работают классифицированные.
Ответ
Баянист 08:03 04.04.2021
Цитата:
Сообщение от Юкк Посмотреть сообщение
Прикол в том,
Прикол в том что слишком долго рассуждать, кто ворует.....что можна отнести к воровству
Ответ
Баянист 08:50 04.04.2021
Яремчук пояснив, чому не зміг заграти в Динамо – зараз форвард розриває Бельгію

Форвард Гента та збірної України Роман Яремчук розповів про період своєї кар'єри у київському Динамо.

"Мені дали зіграти 5 матчів в Динамо при Реброві. Я не забив. До кого можуть бути претензії? До Реброва, до Суркіса? Ні, звичайно. Динамо такий клуб, який не чекає. Вони бачили іншу стратегію розвитку нападників.

"Динамо мене, можна сказати, викинуло на вулицю": Яремчук не виключає трансферу в Шахтар “Динамо мене, можна сказати, викинуло на вулицю”: Яремчук не виключає трансферу в Шахтар

Це клуб, якому потрібен нападник, який забиває по 20 голів у сезоні. Динамо зробило ставку на Бєсєдіна. Це був їхній вибір", – зазначив Яремчук у програмі BurBuzz.

Зазначимо, що нападник розпочинав свою кар'єру в Динамо, проте не зміг закріпитись у складі команди та перейшов у Гент у 2017 році. У поточному сезоні Яремчук провів 34 матчі у складі бельгійців, записавши до свого активу 18 голів та 5 асистів.


Яремчук у Шахтар: чому гучний трансфер форварда збірної України – абсолютно реальний

Роман Яремчук наполягає на своєму відході із бельгійського Гента вже під час цього трансферного вікна.

Українського нападника можна зрозуміти. Зараз його клуб перебуває в руїнах. Гент провалив старт сезону у бельгійській лізі, набравши у 7 матчах тільки 6 очок (при п'яти поразках). Відстає від лідера – Шарлеруа – на 13 очок. Причому абсолютно незрозуміло, як і коли клуб подолає кризу. Стає очевидним, що Гент у поточному сезоні навряд чи зможе боротися за високі місця. Омріяна Ліга чемпіонів помахала ручкою. За 2 місяці нового сезону клуб очолює вже третій тренер – йому 38 років, для нього це перший серйозний досвід роботи.

Минулий сезон був апогеєм для Гента, а зараз потрібно будувати нову команду. Деякі футболісти пішли, на їхнє місце прибули нові виконавці. Тепер потрібен час, щоб команда знову зігралася і могла боротися за високі місця. Це звична картина для бельгійського футболу. Нещодавній чемпіон країни – Генк – теж зараз перебуває не в найкращому становищі, продавши своїх лідерів.

Мабуть, Яремчука дратує не тільки загальний стан справ у команді, але і власна гра. Влітку існували великі шанси, що він також буде проданий. Але не склалося – через важку травму ахілла та перенесення Євро-2020. Довелося починати свій шлях угору фактично з початку. Яремчук мав стати новим лідером Гента – футболістом, навколо якого будується команда і на якого грає команда – щоб добре його продати.

Коли справи у команди йшли добре, то і Яремчук був на коні. Коли ж потрібно стати лідером, вести партнерів за собою – вийшов гучний пшик. Всі ми бачили, що Роман зіграв лише трохи більше 20 хвилин проти Динамо. У матчі, який був вкрай важливим для команди у цілому сезоні.

Яремчук пішов на конфлікт з Гентом перед грою проти Динамо – форварда чекають в Італії, але є нюанси Яремчук пішов на конфлікт з Гентом перед грою проти Динамо – форварда чекають в Італії, але є нюанси

На думку багатьох, Яремчук некрасиво чинить стосовно клубу, який зробив для нього дуже багато. У 2017 році Гент підписав Романа з київського Динамо за 2 млн євро. На той момент футболіст балансував на межі провалля, абсолютно не маючи ніякого уявлення про своє майбутнє. Новий наставник динамівців Олександр Хацкевич навіть не взяв молодого форварда на передсезонні збори, давши зрозуміти, що не розраховує на нього від слова зовсім. Ще раніше, за півроку роботи із Сергієм Ребровим, теж нічого не вийшло. У психологічному плані Роман перебував у занепаді. Лише якесь диво могло реанімувати його кар’єру.

Таким дивом став Гент. Бельгійці взяли талановитого, але проблемного форварда в розрахунку на індивідуальний підхід та подальший розвиток. Спочатку справи у Бельгії йшли не дуже добре, але клуб продовжував вірити у свого обранця. Крок за кроком Яремчук ожив, а минулого року демонстрував такий рівень гри, що став основним форвардом національної команди.

На етапі прогресу Гент перепідписав контракт із футболістом, розуміючи, що це піде йому на користь, та й у перспективі перепродажу – також. Орієнтовно 400-600 тисяч євро "чистими" українець клав собі у кишеню вже з урахуванням податків. Це дуже серйозна сума для бельгійського футболу. Для прикладу, в Україні схожі контракти можуть мати тільки гравці Динамо чи Шахтаря. Клуб зробив усе, щоб футболіст не думав ні про що крім футболу.


Не вдалося нікуди перейти цього літа? Працюй далі. Клуб для тебе зробив дуже багато в плані професійного становлення. Вдячність – прекрасна риса для кожної людини. Гент інвестував у трансфер, зарплату і тому подібне. Це нормально, що вони мають свій інтерес. Враховуючи коронакризу та її фінансові наслідки, продавати – непросто. Футбол нескоро повернеться до трансферної активності та сум, які були влітку 2019-го. Потрібно себе показати дуже добре, щоб реально поїхати в сильний клуб за хороші гроші. Тим паче, частина суми від перепродажу гравця піде на рахунки київського Динамо. Така опція була прописана при переході. Якщо з 10 млн забрати 20-30 відсотків для Динамо, залишиться зовсім небагато. Тому позиція Гента, що Яремчук повинен допомагати команді на полі, або ж купуєте його за 15-20 млн – нормальна та адекватна.

Яремчук отримав труднощі з трансфером в Італію – Гент просить занадто багато

Припускаю, що тут питання і в агенті футболіста. З Яремчуком працює Роджер Хенротай із агенції Vision Foot. Роман у цій компанії – найбільший актив. Це легко перевірити, використовуючи Transfermarkt. Тобто, на українцеві можна заробити. Перехід в новий клуб принесе агенції хороші комісійні. Агент розуміє, що зараз справи Гента – кепські. Теоретично ціна на футболіста тільки падатиме. Тому вся ситуація може виявитися грою ва-банк: потрібно ризикувати, щоб не втратити власний прибуток.

Питання в тому, чи вартує таких грошей Яремчук і чи знайдеться бажаючий їх заплатити? Якщо бути відвертим, у Романа в його майже 25 років не так вже й багато успішних періодів. Власне, 2019 рік, можливо друга половина 2018-го. Сюди ще варто додати період в Олександрії. А от у Динамо так і не зміг заграти. У молодіжній збірній України не мав ніяких успіхів.

Яремчука побачили під час пілотного чемпіонату U-19. Тоді у Динамо підбралася дуже цікава команда – Бурда, Харатін, Чумак, Кузик, Яремчук – під керівництвом покійного Валентина Белькевича. Справи у дублі та Динамо-2 йшли не так добре. Були хороші періоди, але не більше. Яремчук – така людина, що може грати тільки тоді, коли має довіру від тренера на 101 відсоток, коли йому дають час адаптуватися. Так було в юнацькій команді із Белькевичем, в Олександрії із Шараном та у Генті з Торупом. Проте клуби із провідних чемпіонатів платять за гравця, який відразу може грати і вигравати конкуренцію. Я переконаний, що це не найсильніші сторони Яремчука. Плюс – травм вистачає.

"Белькевич і Хацкевич навіть думали однаково". Чому Роман Яремчук не поспішає повертатися в "Динамо" і бере приклад із Теодорчика “Белькевич і Хацкевич навіть думали однаково”. Чому Роман Яремчук не поспішає повертатися в “Динамо” і бере приклад із Теодорчика

Якоїсь конкретики щодо Яремчука зараз зовсім мало. По Англії майже не писали. Була лише згадка про команду, яку так і не назвали, бо вона в кінці таблиці. В АПЛ – найбільш платоспроможні клуби світу. Для аутсайдера 15-20 млн євро за футболіста – це нормальні гроші. Була загадкова команда з Франції. Від Німеччини називали Байєр. Про Іспанію – нічого. Обговорювали турецьких грандів. Скільки вже разів туди "переходили" Ярмоленко та Коноплянка! Це все – несерйозно, не схоже на якийсь предметний інтерес. Пусті балачки.

Окремо стоїть Італія. Тут писали про Рому, Наполі, Болонью, Лаціо. Для Серії А важливо мати паспорт ЄС. Клуби Серії А більше дивляться у напрямку Латинської Америки, бо тамтешнім гравцям простіше адаптуватися до італійського побуту, а з часом є перспектива отримання другого громадянства.

Головна проблема: італійські команди вміють дуже якісно захищатися. Не знаю, наскільки комфортно у таких умовах Яремчуку, який звик до відкритого футболу в Бельгії, де кожна з команд йде вперед. У тому статусі, який у нього є зараз, навряд чи мова може йти про топ-клуби. Хіба що в статусі ротації. Тут скоріше можливий варіант із середняками на кшталт Удінезе чи Фіорентини, адаптацією та подальшим продажем у сильніший клуб. Ще одна проблема в тому, що сума відступних для таких команд буде важким тягарем. 15-20 млн євро – серйозна сума, яку не можна витрачати просто так. Тим паче, фінансовий фейр-плей нікуди не подівся.

Є така думка: найбільше Яремчук підходить для німецького футболу – в ролі форварда-наконечника. Не секрет, що футбол Бундесліги має атлетичний присмак із великою кількістю флангових подач та навісів. Антропометрія, фізичні, технічні, швидкісні якості дозволять сподіватися, що Яремчук зможе себе показати в такому футболі. В Італії більше тактики, потреби працювати на команду...

У ситуації, яка склалася, цікавим та вигідним для усіх сторін міг би виявитися перехід Яремчука в Шахтар. Основному форварду "гірників" Жуніору Мораєсу вже 33 роки. Це серйозний вік для футболіста, особливо – для гравця атаки. Потрібно думати про його заміну. Луїш Каштру використовує у ролі дублера Фернандо. Але помітно, що він – не гравець штрафного майданчика. Бразилець атакує з глибини, йому потрібен простір. Бракує відчуття голу, необхідних навичок і антропометрії.


Зрозуміло що в Шахтарі вектор спрямований на Латинську Америку. Але форварди із хорошими перспективами коштують недешево. Є можливість взяти футболіста типу Фернандо чи Сіпріану за 4-6 млн євро, але вони ще зовсім молоді, по 18-19 років, без сформованого майбутнього. Трішки старший або ж гравець із хорошим досвідом коштуватиме приблизно тих же грошей, що і Яремчук. Наприклад, за Тете заплатили від 15 до 20 млн євро. Враховуючи рівень чемпіонату, економічні, політичні проблеми, не кожен гравець захоче їхати в Україну.

Не варто забувати про ліміт. Пятову – 36, Мораєсу – 33, Марлосу – 32, Степаненку – 31, Кривцову – 29. Питання ліміту може невдовзі постати дуже гостро. Зараз можна говорити тільки про Матвієнка, але у нього рік контракту і багато розмов про інтерес від інших клубів. Про серйозні перспективи Трубіна чи Корнієнка поки говорити зарано.

У Яремчука не виникне жодних проблем із адаптацією. Він грав в Олександрії на рівні УПЛ стабільно. Перебував у системі Динамо багато років. Прекрасно знає наш футбол і країну зсередини. Не один рік у збірній, тож зіграний із багатьма футболістами Шахтаря. За стилем теж підходить "гірникам": рослий форвард, прекрасно грає корпусом, технічний, в міру швидкий, може підігрувати партнерам і ефективно діяти в штрафному майданчику. Пригадайте, наскільки ефективним був свого часу Факундо Феррейра. Як на мене, потенціал у Яремчука навіть вищий.

Каштру показує себе, як тренер, який вміє працювати із гравцями. Він багато чого зможе дати Яремчуку в плані розвитку. Тим паче, якоїсь конкуренції не буде, враховуючи вік Мораєса. Є хороша можливість стати основним форвардом, маючи час на адаптацію, поки Жуніор залишається в команді.

Питання грошей. Не думаю, що Шахтар не зможе потягнути цей трансфер. У "гірників", окрім фінансів, є можливість запропонувати Генту цілий ряд молодих гравців, які не мають перспективи пробитися в першу команду. Це може стати компромісним рішенням для Гента, який затіяв перебудову, тож від нової цікавої крові не відмовиться. ЗМІ писали, що Яремчук хоче отримувати 1 млн євро у новій команді. Для Шахтаря така зарплата – не проблема.

У плані амбіцій теж має бути все ОК. Яремчук нічого не виграв у дорослому футболі. Перемоги в УПЛ повинні для нього означати чимало. Крім того, він зможе довести Динамо, що дарма вони від нього відмовилися. Команда із найвищими амбіціями в національному чемпіонаті та постійними виступами в Лізі чемпіонів. Не думаю, що у Європі знайдеться ще якийсь клуб такого рівня, готовий запросити Яремчука.
Ответ
Баянист 09:14 04.04.2021
ДНІПРО і ІГОР ЙОВІЧЕВІЧ

Вибір Ірога Йовічевіча залишає дуже багато запитань. З одного боку, це продовження лінії, яку тримав Михайленко – молоді футболісти, побудова гри через контроль м’яча та атаку. Але фігура нового спеціаліста – неоднозначна та непроста.

Складається враження, що люди, які лобіювали таке рішення, не слідкували за кар'єрою хорватського тренера у попередні 5 років. Після успішної роботи в Карпатах, коли Йові вдалося розвинути ряд молодих гравців на чолі із Шведом, був невдалий відрізок у Словенії, де у нього нічого не вийшло з місцевим Целє. Згодом – 3 роки в системі Динамо Загреб.

На молодіжному рівні вдалося дуже багато: він має безпосередній стосунок до двох найбільших талантів Загреба – Антоніо Маріна та Йошко Гвардіола. На першого вже зараз претендує Сампдорія, яка готова викласти 10 мільйонів за хорватського Роналду. У послугах Гвардіола зацікавлені Лілль та Лідс, але він за крок до переходу в РБ Лейпциг. Тут ціна трансферу може сягнути 20 млн євро. Йовічевіч причетний і до виховання Ніколи Моро, якого продали у Динамо Москва за 8,5 млн євро.

На рівні юнацьких команд також вистачало досягнень. Минулого сезону в Юнацькій Лізі УЄФА Загреб переміг і Динамо, і Шахтар. Можливо, мав шанси навіть на виграш турніру, якби не відхід тренера із команди. Позаминулого сезону були за крок до "фіналу чотирьох", але не змогли втримати перевагу у 2 м'ячі над Челсі, програвши в серії пенальті. Хто бачив поєдинки Загреба проти Шахтаря та Динамо, повинен належно оцінити тренерську роботу Йовічевіча. Хорвати були кращими, швидшими, цікавішими від своїх українських одноліток. Без Ігоря у серпневому матчі проти Бенфіки загребці просто провалилися...

Електричний стілець Динамо: чому Йовічевіч опинився у дуже складній ситуації Електричний стілець Динамо: чому Йовічевіч опинився у дуже складній ситуації

У Йовічевіча нічого не вийшло з першою командою Динамо Загреб. Він очолив її перед карантином. Нагадаю: власник клубу Маміч вирішив, що тодішній тренер Ненад Б’єліца отримує забагато (до двох мільйонів євро за рік із всіма бонусами за вихід в ЛЧ та виграш чемпіонату Хорватії). Тож бос вирішив призначити Йові, покликаного привести молодих гравців. Відрив від Хайдука вже тоді був величезним, ризиків – ніяких. Під час роботи нового наставника команда за набраними очками була лише четвертою-п'ятою. Маючи при цьому величезні проблеми в грі. Контроль м’яча в середині поля, але без жодних дивідендів. Все списати тільки на карантин – неправильно. Попри дострокове чемпіонство, не чекаючи останніх 2 турів, Йові вказали на двері, забувши всі його попередні заслуги із молодими гравцями.

Ігор покидав першу команду Динамо Загреб приблизно в такому ж стані, в якому зараз перебуває СК Дніпро-1. Повна відсутність результату, некерований хаос на полі, помилки і нерозуміння, як це все можна виправити. Йовічевіч став таким собі хорватським Михайленком, від якого чекали дуже багато, але він завалив свою роботу. Не проглядалося розуміння, що він хоче щось міняти і сам готовий визнавати власні помилки. Скоріше це виглядало, як бажання хоч якось вгадати зі складом.

Насправді Йовічевіч став зброєю у протистоянні власника Маміча та головного тренера Б’єліци. Коли ця зброя стала неефективною і припинила приносити користь, її просто викинули. Архітектором та будівельником тієї команди, яка грала в ЛЧ із Шахтарем, був саме Б’єліца. У протистоянні із власником команда була на боці Б'єліци. Тож Йовічевіч мав розуміти всі можливі для себе наслідки. Складається враження, що команда його просто "злила".

На батьківщині Йовічевич дуже швидко пройшов дорогу від одного з найперспективніших тренерів до повного розчарування. Сьогодні йому важко розраховувати на роботу в будь-якій команді вищого дивізіону Хорватії. Відставка з першої команди Динамо вимагає, щоб тренер знову робив крок назад і відновлював свою репутацію. Робота в Україні –це для нього майже останній шанс, щоб врятуватися. Репутація після Загреба – дуже підмочена.

Якби мова йшла про умовний Маріуполь чи Рух, ніяких заперечень не могло би бути. А тут – команда з амбіціями, вимогами швидкого результату та тиском. Плюс – серйозний контракт. Як це все поєднати в одне ціле, я не розумію.

Між роботою з молодими гравцями та професіоналами – дуже серйозна прірва. Причина провалу Йовічевіча в першій команді Динамо Загреб полягає ще й у тому, що він не мав авторитету серед гравців. Якщо для юнаків ти можеш бути не тільки тренером, але й товаришем, який завжди підтримає, то у дорослому футболі гравці мають серйозні контракти. У кожного – сім'я, особисте життя. Тут братерством вже не обійдешся. Тут має бути індивідуальний підхід до кожного, дисципліна тощо.

В Хорватії прямо кажуть: проблема Йові в тому, що він дуже хороший тренер для юнаків, але у дорослому футболі…як би так сказати... йому важко. Це не є чимось дивним, багато інших спеціалістів стикалися з аналогічною проблемою.

Сьогодні СК Дніпро-1 – це команда, яка повністю асоціюється з Дмитром Михайленком. Він її підбирав, плекав, створював, пройшов горнило Другої та Першої ліги. Всі гравці – під його бачення футболу. Капітан команди Сергій Кравченко – скоріше помічник тренера на полі, ніж просто гравець. У Йовічевіча немає іншого вибору, ніж різати по-живому, відмовлятися від гравців, схем і тому подібне. Очоливши Динамо Загреб, Йові по суті нічого не змінював, продовживши ту лінію, яка була у Б’єліци. Нічого хорошого це не дало. Чи зможе він зараз проявити характер і знайти підтримку керівництва клубу, маючи карт-бланш на власні рішення?

Команда у кризі. Належить рятувати сезон. Зігравши проти не найсильніших опонентів, тільки 1 очко в 3 турах. Тут потрібен кризовий менеджер. Чи є у Йовічевіча цей досвід?

Йовічевіч озвучив своє першочергове завдання в СК Дніпро-1

Було б логічно, якби хорватського тренера запросили працювати із молодими гравцями – з перспективою роботи в першій команді через певний час. Це успішно спрацювало у Львові. Коли Карпати отримали не тільки цікавий футбол, але й цілу плеяду здібної молоді. Не варто забувати, що з 1997 роком у системі Карпат працював і Андрій Тлумак. У Дніпрі був схожий період, коли Михайленко замінив Маркевича, а до цього працював із молодіжною командою. У дорослий футбол перейшов не тільки тренер, але й багато молодих гравців – Лунін, Кочергін, Вакулко, Когут, Баланюк та інші.

Якби Йові дати можливість попрацювати із молодими гравцями, а потім разом із ними перейти у дорослу команду – це було б логічно та цікаво. Гадаю, хорват був би ідеальним тренером у Шахтарі U-19, який покинув Андрес Карраско, або в системі юнацьких збірних України, де є фактично один Петраков та, можливо, Нагорняк. Але кидати тренера в кризову команду (а він не має досвіду роботи в подібних умовах) – це виглядає не дуже, у цьому немає логіки.

араз у СК Дніпро-1 не так вже й багато молодих гравців, щоб робити на них ставку. Є окремі таланти з різних поколінь. Скажімо, Єгору Ярмолюку – 16 років, Олександру Назаренку – 20, Арсенію Батагову – 18. Але їм усім потрібно багато працювати для успіху в дорослому футболі. Можливо, виділяється Назаренко, який при правильному підході може грати вже зараз.

Здебільшого склад дніпрян – це вже досвідчені гравці, які мають великий досвід виступів як в Україні, так і на міжнародній арені. Навряд чи керівництво клубу піде на серйозні перестановки та кадрові зміни під нового тренера. Чи зможе Йові опанувати роздягальню? Стати не тільки тренером, але й авторитетом для гравців? Досвід Динамо Загреб показує, що зробити це йому буде важко.

Насамперед, немає розуміння, куди рухається клуб, які він перед собою ставить цілі. Поки СК Дніпро-1 не наскільки системний організм, щоб відразу досягати багато – якості гри, розвитку молодих гравців, результату. Потрібно визначатися, що є пріоритетним. Хочете мати власних гравців – тут Йовічевіч дуже хороший варіант. Дайте йому 2 роки, він у цьому плані принесе багато користі. Але ж склад у дніпрян явно амбітний. Клуб може запрошувати гравців доволі пристойного рівня. Напевно, потрібен і відповідний тренер – людина з досвідом, яка зможе з цього зліпити загальну картину.

Довгий час без роботи перебував Роман Григорчук. Чому б йому не довірити команду? Також можна сказати йпро Вернидуба, який у Білорусі довів, що може працювати не тільки із Зорею. Якби не проблеми всередині клубу, Солігорськ був би чемпіоном. При тому, що Юрій Миколайович зміг перебудувати Шахтар із романтичного футболу Ташуєва на доволі раціональний та швидкий. Відбувався прогрес молодих гравців (Лісакович пішов у Локо за 1,2 млн євро).
Ответ
Баянист 06:49 05.04.2021
Двумя полтавскими голами Мораес сначала догнал, а потом обогнал Андрея Ярмоленко, который в момент своего ухода в дортмцундскую "Боруссию" имел 99 забитых голов. Таким образом, форвард "Шахтера" вышел на 5-е место в общем списке с прекрасной перспективой стать 4-м. Сейчас эту позицию занимает Андрей Воробей с 105 голами. Если бы Мораес в текущем сезоне сохранил привычные бомбардирские кондиции, он наверняка уже стоял бы выше. Но увы, вместо 20 голов за чемпионат (его норма в предыдущие сезоны) он сейчас имеет всего 4 (с учетом вчерашних). Почему сбился прицел - вопрос отдельный, как и тема будущего этого нападающего в донецком клубе и вообще в футболе. Но пока мы имеем картину резкого снижения показателей - следовательно, и прогнозы строить не на чем.

Сейчас выше него стоит лишь один действующий игрок - Евгений Селезнев. Забив 5 голов за "Колос" (все с пенальти), этот самобытный форвард довел свой лицевой счет до 116 голов в чемпионате. Но, как мы знаем, у Селезнева - большие проблемы в его нынешнем клубе, и вряд ли он там забьет больше. Может, это его окончательный результат в УПЛ. Если бы Мораес забивал, как раньше, он стоял бы сейчас где-то на том же уровне. Но с такой игрой, как в нынешнем сезоне, Мораес может вообще никогда не догнать Селезнева...

При этом, у Мораеса - лучший показатель средней результативности среди всех представителей Топ-5. Да и в Топ-10 у него в этом смысле конкурентов нет. Для понимания картины, приведем статистические показатели 10 лучших бомбардиров чемпионата Украины за все годы:

1. Сергей Ребров - 123 гола в 261 матче (в среднем - 0.47)
2. Максим Шацких - 123 гола в 341 матче (0.36)
3. Евгений Селезнев - 116 голов в 240 матчах (0.49)
4. Андрей Воробей - 105 голов в 315 матчах (0.33)
5. Жуниор Мораес - 100 голов в 186 матчах (0.55)
6. Андрей Ярмоленко - 99 голов в 228 матчах (0.43)
7. Александр Гайдаш - 95 голов в 258 матчах (0.37)
8. Александр Гладкий - 94 гола в 316 матчах (0.30)
9. Марко Девич - 90 голов в 219 матчах (0.41)
10. Сергей Мизин - 90 голов в 342 матчах (0.26)

Среди действующих бомбардиров ниже Мораеса мы видим только Александра Гладкого. У него показатель средней результативности существенно меньше, чем и игрока "Шахтера", но это - в целом за карьеру. Если же посмотреть отдельно на текущий сезон, то картина получается диаметрально противоположная. Гладкий отлично вписался в игровую систему "Зари" и уже отправил в ворота соперников 8 мячей (средняя результативность - 0.47). Мораес же забивает по 0.27 гола за матч. Если так будет продолжаться и дальше, то в следующем сезоне Гладкий забьет на 6 мячей больше Мораеса - именно столько, сколько ему сейчас требуется, чтобы догнать бомбардира "горняков".

Отметим, что оба футболиста - одногодки, в 2021 обоим исполняется по 34 года. У Гладкого контракт истекает этим летом, у Мораеса - в декабре. Сколько еще судьба уготовила им в элите чемпионата Украины, трудно сказать. Думается, Гладкий будет счастлив продлить свои отношения с "Зарей" - да и клуб вряд ли станет возражать, при таких-то показателях. Что с Мораесом? Сам он о своем будущем высказался так: "Я провожу особенный период в Шахтере. Надеюсь, смогу доработать свой контракт до конца. Также у меня есть в планах новые вызовы. Возвращение в "Сантос" – один из них". Эти слова были произнесены в мае прошлого года. Тогда они могли значить и "отложенное" возвращение в Бразилию, с учетом вероятного продления контракта с "Шахтером". Сейчас наиболее реалистичная перспектива - воссоединение с "Сантосом" уже в январе следующего года. Если Мораес не вернется на бомбардирскую тропу, "Шахтеру" не имеет смысла перезаключать контракт с таким возрастным футболистом. Даже при дефиците забивающих форвардов в команде.

В общем, все идет к тому, что позиции нынешних лидеров, Сергея Реброва и Максима Шацких, в ближайшее время останутся незыблемыми. Кстати, отметим, что в Топ-10 шестеро нападающих забивали голы за "Шахтер", в том числе - и лидер (мы помним, что Ребров начинал карьеру в Донецке и первые 10 голов в чемпионате Украины провел в оранжево-черной форме). Пятеро из Топ-10 отличились, выступая за "Динамо". Двое (Ребров и Мораес) забивали за оба клуба.

Отметим также двух "многостаночников" - Гладкий и Мизин за свою карьеру забивали в составе 7 разных клубов. И только один из Топ-10 всю свою украинскую карьеру отдал одному клубу - это Ярмоленко.
Ответ
Баянист 07:12 05.04.2021
Колишній форвард Динамо і Карпат Лукас Перес потрапив у немилість головного тренера Алавеса Абелардо Фернандеса.

32-річний форвард "славетних" нещодавно був виключений зі складу. Перес не потрапляв у заявку команди на матчі проти Атлетіко та Сельти, чим викликав обурення у найближчого оточення.

На одній із прес-конференцій наставника Алавеса запитали, чи таке рішення є остаточним і продуманим, на що той відповів ствердно. "Він не ототожнює себе з клубом. Він не поважав ні мене, ні своїх партнерів по команді", – наводить слова Абелардо AS.
Зауважимо, Алавес цього сезону ризикує вилетіти з Прімери, адже після 29 турів розташувався на дні турнірної таблиці. Форвард Лукас Перес теж не вражав результативністю – 4 голи та 3 асисти у 20 матчах.
Ответ
Баянист 10:49 05.04.2021
Александр Денисов: Что будет с Минаем?

Гендиректор телеканалов Футбол 1/2/3 Александр Денисов в эфире программы "Великий футбол" поделился своими размышлениями о ситуации, сложившейся в "Минае".

- Неделю назад в отставку был отправлен Василий Кобин, на этой неделе градус новостей был повышен до крайней точки. Сегодня подтвердилась информация, что Александр Севидов действительно в Минае. Напомню, что Севидову запрещено, согласно решению КДК, заниматься футболом в течение пяти лет в связи с его доказанным участием в договорных матчах. Севидов с этим решением не соглашается, подал апелляцию и до вынесения окончательного решения апелляционным комитетом остается с презумпцией невиновности.

Абсурд и удивление для многих, что Минай, не дождавшись окончания и решения этой скандальной и резонансной истории, предложил Севидову сотрудничество. Сегодня Севидов присутствовал на игре Миная и Колоса, но и это далеко не все новости. Что будет с Минаем? Вот главный вопрос, после того, как на владельца Миная Валерия Пересоляка наложили персональные санкции. По версии СНБО, Пересоляк входит в топ-десятку контрабандистов страны. Все активы Валерия Пересоляка заблокированы. Один из активов – это, в том числе, футбольный клуб Минай, - напомнил Александр Денисов.
Ответ
Баянист 19:36 09.04.2021
Пуканыч тянет Ужгород в первую лигу, Металл продолжает побеждать

Дубль Адриана Пуканыча позволили "Ужгороду" одержать волевую победу над "Буковиной" - 3:2, благодаря которой закарпатская команда продолжает единолично возглавлять турнирную таблицу группы А Второй лиги Украины. "Подолье" продолжило свою беспроигрышную серию и после разгрома "Оболони-2" со счетом 4:0 вышло на второе место, потеснив "Диназ" не третью строчку. Среди претендентов на повышение в классе остается галичские "Карпаты".

В группе А лидеры синхронно одержали победы, поэтому никаких изменений не произошло. Непобедимый "Металл" разгромил на своем поле "Никополь" - 3:0. С таким же счетом запорожский "Металлург" одолел "Николаев-2". Продолжает подъем мариупольский "Яруд", для которого выездная победа над "Энергией" - 3:1 стала третьей кряду.
Ответ
Баянист 07:07 12.04.2021
Ярославский: В ближайшие недели Металлист вернется в Харьков и уже не уйдет

Экс-президент "Металлиста" Александр Ярославский в эфире "Великого футбола" рассказал о возрождении харьковского клуба:

- Не буду загружать техническими деталями зрителей. Но скажу, что в ближайшие недели (от силы - месяц) "Металлист" вернется к себе домой. Вернется и уже никогда из Харькова не уйдет.

Я никак не ожидал, что с нашим "Металлистом" такое произойдет. Обещаю болельщикам, что бренд "Металлиста" я верну. Мы сделаем так, чтобы "Металлист" уже никогда не исчезал из Харькова.

Я уже разговаривал с Ахметовым, Суркисом, Павелко. Всем нужен соперник. Нужна команда-раздражитель, команда, которая создает определенные условия для прогресса. Когда был "Металлист", был совсем другой чемпионат.

Могу ли я вернуться в футбол раньше 2023 года? Мои юристы рассматривают все варианты более раннего возврата. Многие условия контракта, который был подписан, не соблюдены той стороной в первую очередь. Если это возможно юридически, то почему бы и нет?
Ответ
Баянист 14:08 12.04.2021
Ярославский: Не за горами то время, когда Металл переоденется в форму Металлиста

В процессе возвращения харьковского клуба должно быть все законно
Бывший владелец "Металлиста" Александр Ярославский рассказал о возрождении харьковского клуба.

"Я занимаюсь возвратом бренда "Металлиста" и надеюсь, не за горами то время, когда "Металл" переоденется в форму "Металлиста", того старого, со 100-летней историей, который сыграл более 50 игр в европейских турнирах. И все мы будем получать удовольствие от "Металлиста". Я всегда говорил, что буду заниматься только "Металлистом", и я последователен в своих действиях.

У нас существует любовный треугольник: "Металлист", функционеры и болельщики. Мы не можем существовать отдельно друг от друга. Я работаю для того, чтобы "Металл" играл. А он играет, чтобы болельщики получали удовольствие. А мы все фанатеем друг от друга и от "Металлиста" в первую очередь. Я сказал о наличии не менее 30 тысяч болельщиков на трибунах, но если такие игроки, какие есть в "Металле", будут такие штрафные забивать, то будет и 40 тысяч, и заявок будет больше, чем вмещает стадион. А играть мы будем для любого количества наших болельщиков. Нам от них ничего не надо, нам нужна только любовь к "Металлисту" и внимание.
Ситуация по эмблеме? В ближайшие недели, от силы месяц это займет, "Металлист" вернется к себе домой. Вернется и уже никогда из Харькова не уйдет. Я для себя тоже принял решение. С годами становишься мудрее. И я никак не ожидал, что такое произойдет с нашим "Металлистом". Я обещаю болельщикам, что бренд Металлист я верну. И я уже думаю, что даже если я не смогу в силу определенных обстоятельств заниматься клубом, то мы раз и навсегда "Металлист" оставим городской громаде, сделаем так, чтобы "Металлист" никогда не исчезал из Харькова.

Что с базой? Когда мы с Маркевичем и Красниковым приехали на базу, то у нас там крысы прыгали по головам. Но если мы то состояние победили, создав новую базу, отстроив новый стадион и академию, то с того уровня, в котором она сейчас находится, мы ее быстро вернем в надлежащее состояние.

"Металл" – это ступенька к "Металлисту". В отношении "Металлиста-1925", я уважаю этих ребят, которые создали эту команду и ей занимаются, пусть занимаются. Я никогда не поддерживал команды Чугуева или Краснограда, Лондона или Манчестера, я всегда любил, и буду заниматься только "Металлистом". Но у каждого есть свои задачи, и я уважаю тех людей, которые занимаются "Металлистом-1925". Но я к этому не имею никакого отношения.

Мирон Маркевич? На сегодня в "Металле" есть тренер и мы не можем говорить при существующем тренере о возврате или возвращении любого другого тренера. Сначала надо вернуть "Металлист", а потом думать, что делать дальше. Пока есть Александр Кучер и он справляется со своими обязанностями. Вы знаете, что Мирон Богданович – это мой друг навсегда. Но все имеют уважение друг к другу.

Я общаюсь со всеми. Я говорил и с Ринатом Ахметовым, и с Игорем Суркисом, и с Андреем Павелко. Всем нужен соперник. Нужна та команда, которая будет раздражителем, и создавать определенные условия для прогресса. Когда был "Металлист", это же был совсем другой чемпионат.

Сейчас мои юристы просматривают все возможности более раннего моего возврата. Многие условия контракта не соблюдены той стороной, в первую очередь. Поэтому, будем смотреть, если юридически это будет возможно, все произойдет раньше", - рассказал Ярославский.
Ответ
Юкк 10:32 16.04.2021
Завтра Шахтёр-Динамо.Ключевой матч. Давайте,кто хочет сделаем мини-турнир из одного матча. Правила простые
Я потом это все или удалю или перенесу. Если пройдет номер,то потом можно будет играть ряд резонансных матчей.

1. Счет
Правильный счет 5 очков
Разница – 3 очка.
Победа указанной команды-1 очко

Дальнейшие пункты надо указать для двух команд.Первым Шахтёр-вторым Динамо.Тут подсчет будет таким

Угадал – 3 очка
Ошибка на 1 цифру -2 очка
Ошибка на 2 цифры– 1 очко

Цифры/данные считаются и для Шахтёра и для Динамо отдельно тем и отдельно другим.Баллы прогнозиста в конце суммируются

2.Удары в створ
3.Удары мимо
4.Штрафные
5.Угловые
6.Офсайды
7.Сэйвы
8.Фолы
9.Жёлтые карточки.
10.Удаление
Ответ
Юкк 10:38 16.04.2021
Шахтёр-Динамо Киев
1. Счет 2-1
2.Удары в створ10-5
3.Удары мимо 12-10
4.Штрафные 5-7
5.Угловые 7-4
6.Офсайды 4-6
7.Сэйвы 2-4
8.Фолы 7-6
9.Жёлтые карточки. 5-5
10.Удаление 1-1
Ответ
Yuris44 17:31 16.04.2021
Шахтёр-Динамо Киев
1. Счет 2-0
2.Удары в створ 12-7
3.Удары мимо 14-8
4.Штрафные 8-11
5.Угловые 8-4
6.Офсайды 5-6
7.Сэйвы 3-5
8.Фолы 11-14
9.Жёлтые карточки. 2-3
10.Удаление 0-0
Ответ
Francesko T 18:24 16.04.2021
Официально: Тайсон покинул Шахтер

Дончане объявили об уходе бразильского футболиста.

Донецкий Шахтер официально объявил о том, что Тайсон досрочно покинул клуб.
Бразильский футболист выступал за донецкий клуб с 2013 года. За это время он провел 299 игр, в которых забил 55 голов.
Тайсон вместе с Шахтером выиграл шесть чемпионатов Украины, пять Кубков и четыре Суперкубка Украины. (isport.ua)
Ответ
talyunya 18:30 16.04.2021
1 1-1
2 6-4
3 12-9
4 13-16
5 5-4
6 3-2
7 3-5
8 14-15
9 3-3
10 0-0
Ответ
dimondino 19:34 16.04.2021
Шахтёр-Динамо Киев
1. Счет 3-1
2.Удары в створ 8-4
3.Удары мимо 0-2
4.Штрафные11-15
5.Угловые 5-4
6.Офсайды 2-4
7.Сэйвы 2-5
8.Фолы 16-8
9.Жёлтые карточки. 3-2
10.Удаление 1-1
Ответ
Satyr 19:49 16.04.2021
Шахтёр-Динамо Киев

1. Счет 1 - 2
2.Удары в створ 6 - 3
3.Удары мимо 6 - 2
4.Штрафные 11 - 13
5.Угловые 9 - 7
6.Офсайды 6 - 4
7.Сэйвы 3 - 6
8.Фолы 12 - 12
9.Жёлтые карточки. 4 - 4
10.Удаление 1 - 1
Ответ
Первая ... 4 5 6 7 8 16  ... Последняя
Показать еще комментарии
Ответ Up