ФІНАЛ
НІМЕЧЧИНА-АРГЕНТИНА 0-2
пі.сі. я не помилився , прохід Німеччини поставив, і перемогу аргентинців, то такий тактичний хід)))))
Витя , не пройдёт. Ещё в начале плэй-офф была схватка за такие прогнозы и решили их не пропускать. Так что определись. Если счёт не изменишь , то выделять я буду команду - победителя. У тебя это Аргентина.
напрасно не читал. Твой капитан-котяра вообще грозился сняться с турнира , если это пропустят
Ну я хотів собі 4 місце забезпечити і небути білою вороною в команді))) Але 4 чи 5 місце ролі неграє)))
Для команди стараюсь!!! А так то хотів ставити 3-1 на німців, починав турнір з таким прогнозом і ним хотів завершити)))))
Ну я хотів собі 4 місце забезпечити і небути білою вороною в команді))) Але 4 чи 5 місце ролі неграє)))
Для команди стараюсь!!! А так то хотів ставити 3-1 на німців, починав турнір з таким прогнозом і ним хотів завершити)))))