Bars, Я походу з Марією Комиссаровою прогадав(( а вона є на ОІ?
Коли я збирав команду то брав тих спортсменів де розігрується багато комплектів нагород. Ще треба було подивитись на букмекерські коеф. про які я забув.
Бачу ви замінили Зубкова на японську стрибульку=))
Бачу ви замінили Зубкова на японську стрибульку=))
Ага,у него по 3 подиума двойках и четверказ,но ни одной победы.А япошка,судя по зачету КМ выносит всех в одну калитку.Только русской этап в Чайковском проиграла.И как я помню-вроде с 2-х трамплинов прыгают.Так шо по количеству медалей-замена вроде равноценная.
Комісарової немає на ОІ. Цікаво с-ки чол її взяло? Чи я один такий!!!
А ты когда брал-там цифры были,сколько взяло.А поменять нельзя?Женский фристайл только завтра начнется.Глянь,если возле нее замок не висит-сбрасывай нафиг))
Bars, І я хотів брати цього Амелен Шарль, но чогось незнайшов його... може і добре що незнайшов =))
А ви взяли Чарльз Хэмлин. То це два різні спортсмена чи один і той самий?