Ну что,скоро старт биатлона. Спешу сообщить,что в СуперКубке мы уже третий сезон как вернулись к старым правилам,когда считали турнирную таблицу после каждого этапа! Не после всего года,а после каждого этапа. Большое спасибо моему помощнику! С чем вас и себя поздравляю!Один я бы не потянул!
Лідером загального заліку продовжує залишатись An-52, який проводить дуже сильний сезон. Але в спину йому вже дихають Joker з Баянистом, очікуючи осічки лідера. А тут ще й замаячили медальні перспективи перед Chebur, який впевнено виграв два останні етапи. Та й багато інших ще у пелотоні, а сезон довгий. Василий, який взяв срібло Обергофа, вже у топ-8. Підтягуються на свої звичні позиції серед лідерів Дядя Миша, Olga_B, Tajger... Чудово провели четвертий етап і значно покращили свої позиції dnk80, Natali treineur, Vitinio2015, Нурлан, nil4325... У той же час Оберхоф виявився не самим вдалим для TARAS12345, biathlonjunior, pav78, марина ш., Бзик и Вжик, Наталька, mihanick89... Накінець перші бали в залік Суперкубка набрала Элис і відразу зайняла 59 позицію (поки що).
Робимо роботу над помилками, і з новими силами на Рупольдінг.
Перемогу на п'ятому етапі розділили лідер чемпіонату An-52 і bafan, третім на цей раз став talyunya. IvanVA накінець вперше потрапив у "квіти", зайнявши сьоме місце.
Як я вже сказав, An-52 ще збільшив свою перевагу над переслідувачами. Позаду нього все той же Joker, а тепер вже й Chebur, який дістався третього місця. Також великий прогрес після Рупольдинга ми бачимо від bafan (+7 позицій і вже шосте місце), Сегун 8492 (+7), Alexandryna (+10), mihanick89 (+12), A.Wolf (+9), IvanVA (+17), karhu (+8)... Зі знаком мінус (нажаль) в цьому турі відзначились марина ш. (-11 позицій), Vitinio2015 (-12) і Леонид (-10).
Ніколи ще не було такого, щоб відразу 6(!) гравців набрали за етап більше 100 балів. Нове Мєсто продовжує дивувати й після закінчення етапу.
Вдруге за сезон перше місце виборов Joker, у An-52 друге срібло, у Chebur перша бронза. Вперше потрапили в квіткову церемонію coach_b і ReneSasha. Перші очки в сезоні набрав Daniell...
До загального. Шістка лідерів не змінилась, а от Дядя Миша і Юха Мието вже у "квітах". Випали поки що звідти bafan і Василий. Найпомітніший прогрес після Нове Мєсто у coach_b (+6), ReneSasha (+13), ruslan555 (+11), karhu (+10) і Рефат (+5). Але, нажаль, є рух і в зворотньому напрямку: Сегун 8492 (-7), Holi4ek (-12), A.Wolf (-11), nil4325 (-9)...
Підбиваємо підсумки олімпійського турніру в Суперкубку. Відразу скажу, що боротьба була запекла і безкомпромісна до останньої гонки, як і має бути на олімпіаді. Кожен хотів медаль, комусь повезло, комусь ні - не без цього. Але суперкубок своїх призерів розподілив по місцям, а всім іншим учасникам залишається тільки прийняти результати як є і привітати лауреатів.
Олімпійським чемпіоном суперкубка стає karhu!!!
Срібний призер СК - Баянист!!
Бронзова медаль - у nil4325!
Трішки не вистачило до призових місць, але в квіткову церемонію потрапили: talyunya
Joker
Дядя Миша
An-52
TARAS12345
Ну а тепер подивимось, що відбувається в таблиці КС, і які зміни там відбулись після ОІ.
Все так же на перших двох позиціях An-52 і Joker, які, судячи з усього, і вирішать між собою долю переможця сезону. Якщо, звичайно, не потраплять до психолотічної ями після напруженої олімпіади. Яка, до речі, підкосила Cheburа, що впевнено наздоганяв лідируючу двійку - на даний момент він опустився на 5-те місце, а його місце в трійці швиденько зайняв talyunya. Зі знаком плюс відзначаємо також karhu (+11 місць), IvanVA (+7), Vitinio2015 (+8), nil4325 (+9), Galina (+7), Petrovich (+6)... Зі знаком мінус: Юха Мието (-5 місць), ReneSasha (-6), Sava (-6), Сегун 8492 (-9), A.Wolf (-6), Юкк (-5).
До зустрічі в Суомі.
Регулярний сезон ще продовжується, не зважаючи на закінчення олімпіади і кар'єри декількох великих спортсменів. Ось і мальовничий Контіолахті відшумів, і ми вітаємо його лауреатів.
Накінець першу нагороду на етапах здобув IvanVA, і відразу золоту. Мабуть чекав на контіолахтінську стіну весь сезон. Втретє в сезоні срібло у An-52, для нього церемонія нагородження вже увійшла у звичку. ruslan555 взагалі ні разу навіть у квіти не потрапляв, а тут бронзова медаль.