Я створив ліги на трибуні. Коди запрошень в лігу:
Чоловіча - d9865ef22439
Жіноча - 3b8b04815c59
Завтра мабуть приеднаюсь ,але непогано щоб наших знайомих та друзів в чьому турнірі прийняли участь побільше ,було б цікавіше ,приеднуйтесь http://ua.tribuna.com/fantasy/biathlon/.
але непогано щоб наших знайомих та друзів в чьому турнірі прийняли участь побільше
Мабуть щоб збільшити к-ть учасників, треба флудити по всіх темах форуму!!!
Пробіжусь по минулорічних учасниках:
Я +
Алік +
Генадій +
Надя - (грає тільки на ФБУ, без команди)
Ігор - (казав що нецікаво, але думаю передумає ще)
ЮраВлас. думаю що гратиме
Саша - хз, сайт негрузиться в нього, точніше трансфери.
Наталія, запитувалась на форумі про фентезі турнір.
Ще двоє залишилось з минулорічних Сергій, і здається що Тимур за них я ???
Не торопись меня плюсовать,я ща такой злой на эту сраную Трибуну,если до завтра они мне баллы за Депая не доплюсуют-таких матюгов им нафигачу,шо меня даже по айпишке забанят.