ЧЕРВОНА РУТА
Десь в горах там, на полонині,
Де небеса торкають сині,
Червона рута в оксамиті,
У міжповітряному ситі
Відкрила сонцю ніжні скроні
У травах, наче на долоні,
Свої пелюсточки тендітні,
Такі яскраві ще й привітні
В подяку сонцю, що ласкало,
На ніч стелило покривало,
Щоб захистити свою квітку,
Що розцвіла йому улітку,
Даруючи щасливі миті,
У росах радістю омиті.
Шептало сонечко їй оду
Від свого сходу до заходу.
Бо тільки тим, хто так кохає,
Чарівна квітка розквітає.
Всіх вітаю з Різдвом Христовим!
Фізрукам з "Червоної рути" прошу підтвердити свою участь в турнірі.
хто не був в Карпатах, втратив пів життя. але в нього ше лишилася друга половина...
Червонууууу Руууутууу, не шуууукаааайййййй веееечорамииииии......
альокав мені Анатоій і попросив капітанствувати.
Більш як впевненй, шо переможний склад "Червоної Рути" заявляється на наступний сезон!
P.S. Вітя, Гєна, лайканіть повідомлення, шоб був кворум.