І ЩЕ ПРО ФРАНЦІЮ
Щось там коється в командах, ще не забули про скандали в жіночій збірній, а тут , перейшло на чоловічий колектив, після масстарту в Контіолахті вибухнув Жаклен), його претензії виражалися в тому що в команді на гонках немає підтримки від своїх товаришів по команді, а навпаки інколи і проявляється шкідливість, він не говорив кого має на увазі, але зазначав коли він в гонках лідирував то відчував перешкоди від товаришів, замість підтримки, і всерйоз він розказав що після закінчення сезону роздумує щоб взяти паузу ту виступах в біатлоні, і переключитися на давнє захоплення, і перейти позмагатися у велоспорті, навіть називав команду за яку планує виступати, ось так.......
|