Цитата:
Сообщение от Joker
Вітаю, любителі біатлону!
До речі. Кількість команд немаленька, може нам ще й кубок паралельно провести? Не повезе в чемпіонаті, так буде шанс кубок зачепить. Що скажете?
|
двумя руками ЗА Кубок !
__________________
" ...
Слушай, Ленинград, я тебе спою
Задушевную песню свою .
... "
|