Вітаю всіх з початком нового біатлонного сезону. На прохання адміністратора буду допомагати йому в проведенні деяких біатлонних турнірів. Отже, Кубок Виклику...
У цьому році в КВ беруть участь 8 команд, і більше вже мабуть не буде.
По основному турніру все ясно, регламент не міняється, результати команд беруться з таблиці турніру прогнозистів на сайті ФБУ. А от схему розіграшу Кубка кубків було вирішено змінити майже кардинально. Тепер команди будуть змагатись між собою вже з першого етапу.
1. Груповий турнір. З першого етапу і до олімпіади включно команди проведуть між собою одноколовий турнір (
перемога - 2 бали, нічия - 1 бал, поразка - 0 балів), за результатами якого будуть визначені пари плей-офф.
2. Плей-офф. Згідно таблиці групового етапу команди будуть розбиті по рейтингу на пари
1/4 фіналу (7 етап):
А. 1-8
Б. 2-7
В. 3-6
Г. 4-5
1/2 фіналу (8 етап):
А- Г
Б-В
Фінал і матч за 3 місце (9 етап).
Всі матчі плей-офф пройдуть у форматі одного матчу.
Спірні питання
1. Яка з команд буде вище в турнірній таблиці при рівній кількості балів:
а) виграла очний поєдинок;
б) має кращу різницю очок в турнірі;
в) має більше набраних очок в турнірі.
2. Яка з команд проходить далі в плей-офф у разі нічиєї:
а) була вище в турнірній таблиці за підсумками групового етапу.
Ну, і наостанок розклад матчів групової стадії. Завтра починаємо.