Тема
:
ПО-ЗДРАВ-ЛЯ-ЕМ! - Часть 2
Показать сообщение отдельно
Дядя Миша
05:29 20.12.2024
Клуб IBU от всей души поздравляет
Holi4ek
с ДНЕМ РОЖДЕНИЯ!Дальнейшее поздравление позвучит на родном языке именинника.
Честит рожден ден!Искрено ти желая да живееш много години, да пиеш безсмъртния еликсир. Да си здрав е готино, да си здрав е готино! Спортувайте повече, хранете се правилно и тялото ви ще бъде силно и силно. Нека има щастие, нека усмивка грее на лицето ви. Нека любовта стопли душата и не само душата. Нека животът е дълъг и щастлив, нека радостните моменти останат завинаги в паметта ви, няма да ви разочароват. Нека всички лоши неща останат в миналото, а добрите неща идват всеки ден. Честит рожден ден!
Желая ти време за щастие,
време за любов,
време за промяна,
време за наслада,
време за мечти, в
реме да опиташ
от всички сладости на света
и човек, с когото да ги споделиш!
Честит рожден ден!
Ответ