Показать сообщение отдельно
Непрочитано 12.03.2024, 17:53   #20
хмырь
Эксперт
 
Аватар для хмырь
 
Регистрация: 20.11.2015
Адрес: Минск
Сообщений: 1,550
хмырь обеспечил(а) себе прекрасное будущеехмырь обеспечил(а) себе прекрасное будущеехмырь обеспечил(а) себе прекрасное будущеехмырь обеспечил(а) себе прекрасное будущеехмырь обеспечил(а) себе прекрасное будущеехмырь обеспечил(а) себе прекрасное будущеехмырь обеспечил(а) себе прекрасное будущеехмырь обеспечил(а) себе прекрасное будущеехмырь обеспечил(а) себе прекрасное будущеехмырь обеспечил(а) себе прекрасное будущеехмырь обеспечил(а) себе прекрасное будущее


По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Баянист Посмотреть сообщение
пригадую, це був мій дебютний сезон, я там кубок взяв, до речі в півфіналі здається змагався із тобою , там ти назвав мою перемогу ефектом Віндіча тоді він несподівано заняв здається 1 місце, але я маю на увазі якби. якби , я тоді йшов на 4 місці перед останнім масстартом, і на той масстарт в мене було всі найвищі топи, включаючи Фуркада і інших, але/ але, попадали мачти, і відмінили масстарти, і сезон закінчився без цього масстарту, і я тоді також прораховув різноманітні варіанти, і получалося, або 2 місце за сезон, або 3 же6лезно, а так лише 4, так і залишився, хоча і сам виноватий, був такий ляп, так як це був дебютний сезон, десь недогледів, і на якусь гонку не там поставив прогноз, і із першої десятки в мене одного було на одну гонку менше, добавити по мінімуму за цю гонку, ого-го що би було...........
Да, это был дебютный сезон для всех, ни у кого не было ни опыта, ни наработанных тактик.
Да, второе место было бы твоим, мы тогда считали.
Зато ты получил неоценимый опыт!

Ещё в конце турнира у лидера на тот момент (Olga) откинули лишние очки. До этого момента я был вторым.
хмырь вне форума   Цитата