а де вiн знаходиться точніше і чи є там десь заночувати. Я дуже люблю такі місця, щоб полазити. Думаю що якби я поліз без дозволу і мене зловили, то не розстріляли б. )) А там видно що лазити можна цілий день.
Для всех. Кто особо не понимает,то напоминаю,что у нас есть переводчик встроенный в каждое сообщение. И нажав на который вы автоматически получаете перевод.