Цитата:
Сообщение от LioMart
балда-бурда, а время дедлайна должно быть чётко указано для каждой конкретной гонки или быть единым для всех гонок, но опять же должно быть чётко указано.
|
а ще ЧЬОТКО треба указувати на яку гонку ти ставиш прогноз, а то я тебе вже раз пожалів і зарахував тобі бали, більше такого робити не буду. Чому інші можуть потратити 5 сек щоб написати вверху яка гонка, а тобі важко, хз......