Полная версия Регистрация
Форум Биатлонных Прогнозистов
1 2 3 4  ... Последняя
ТП. ФОРМУЛА-1. Форум.>Регламент нового сезона 2021 года
Баянист 07:52 01.02.2021
Цитата:
Сообщение от Francesko T Посмотреть сообщение
Просто відчуваю, що перегораю з такою кількістю турнірів. Я сам люблю, щоб можна було три рази подумати, але кількість турнірів зашкалює, від того і нестача часу. Тому і почало лякати все сильно закручене.
Не знаю що краще, грати в турнірах для кількості , все таки потрібно признатися що багато турнірів де не настільки є якась тактика, просто прогнозуєш, десь це можна і назвати тиканням рахунку, що не займає багато часу, я наприклад не по всюди вже стараюся іменно через такі причини участвувати, а стараюся там де можна проявити тактку, щоб було цікаво змагатися, а не проставляти прогнози, і змангання проявляючи тактику цікавіше навіть участь, а місце не настільки тоді і важливе
Баянист 07:56 01.02.2021
Цитата:
Сообщение от Satyr Посмотреть сообщение
Ну, тепер я розумію.
23 гонки.
на кожну гонку береш команду.
Можна взяти по три рази призерів і по два рази всіх інших..
Навпаки минулорічних призерів лише 2 раза, а якигось трох середнячків можна буде використати по три раза, а на шод менінгіту, як ми бачимо по прикладу навіть ТОП -10 в біатлоні, можливо і не так складним буде підрахунок, та й часто контроль самих гравців ,
Francesko T 07:56 01.02.2021
Цитата:
Сообщение от Баянист Посмотреть сообщение
Не знаю що краще, грати в турнірах для кількості , все таки потрібно признатися що багато турнірів де не настільки є якась тактика, просто прогнозуєш, десь це можна і назвати тиканням рахунку, що не займає багато часу, я наприклад не по всюди вже стараюся іменно через такі причини участвувати
Ти не забувай, що крім участі в турнірах, багато ще є і ведучими, і у них залишається ще менше часу, а це вже серйозно. Ну, то таке.
Баянист 08:10 01.02.2021
Цитата:
Сообщение от Satyr Посмотреть сообщение
Ну, тепер я розумію.
23 гонки.
на кожну гонку береш команду.
Можна взяти по три рази призерів і по два рази всіх інших...
Треба добре думати де втулити вільямс чи хаас.

Як на мене ідея дуже цікава.
Ще один пост напишу і хватить, вот іменно добре подумати декого взяти, подумати де сприятлива трасса, щоб наприклад ніхто із представників Ред бул не зійшов, наприклад ти возьмеш Ферстапена на важкій трассі, а він зійде, а я наприклад на слідуючий раз візьму його на простішій, це просто для прикладу, а є ще середнячки, де 8-9 місце також вагомі очки проти можливо нулів при сходах, потрібно думати де фаворитів застосувати, ну звичайно виходячи із кваліфікації, а де все таки простіші команди
Юкк 08:26 01.02.2021
Разбираю записи сейчас и вот наткнулся.Вижу скрипт наш,а что это такое,не помню?


Satyr 08:33 01.02.2021
Цитата:
Сообщение от Юкк Посмотреть сообщение
Разбираю записи сейчас и вот наткнулся.Вижу скрипт наш,а что это такое,не помню?

Я поняття не маю шо то такє.
Від формули, там хіба назви конюшонь.
Та і дата проведення, в лютому ж ніхто не ганяється,
а тести навряд чи прогнозили би...
Сергулис 09:09 01.02.2021
Юкк, ты кажется говорил по этому поводу.....
Вот создали эту тему и из Ленты новостей непонятно какой это вид спорта.
И это не есть гуд.
Пока не зашёл сюда не понял.
Юкк 09:14 01.02.2021
Цитата:
Сообщение от Satyr Посмотреть сообщение
Я поняття не маю шо то такє.
Від формули, там хіба назви конюшонь.
Та і дата проведення, в лютому ж ніхто не ганяється,
а тести навряд чи прогнозили би...
__________________
А что это за очки такие?
m_kus 09:21 01.02.2021
Цитата:
Сообщение от Юкк Посмотреть сообщение
Разбираю записи сейчас и вот наткнулся.Вижу скрипт наш,а что это такое,не помню?

Это меня просили сделать тестовый турнир на прогнозирование отрывов в секундах Потом видимо все забыли...
Юкк 09:30 01.02.2021
Цитата:
Сообщение от m_kus Посмотреть сообщение
Это меня просили сделать тестовый турнир на прогнозирование отрывов в секундах Потом видимо все забыли...
А как это?
Satyr 10:19 01.02.2021
Я ще раз перечитав переписку, обдумав варіант Баяніста.

Зараз вже - я твердий прихильник тієї ідеї - прогнозувати команду.
Вона точно додасть різноманітності і допоможе досягнути того, чого бракувало - розсипу по пунктах на фініші.
Satyr 10:21 01.02.2021
І ще момент до обговорення,

в нас 23 гонки, можливо ділити чемпіонат на дві частини, так як було задумано на скрипті?
m_kus 10:52 01.02.2021
Цитата:
Сообщение от Юкк Посмотреть сообщение
А как это?
Это ты мне присылал 27 января 2020 года идею турнира, которую предложил Bars:
Цитата:
Из каждой пары нам нужно выбрать одну команду
И результаты обоих гонщиков выбранной команды идут тебе в копилку.
То есть их время гонки
Суммируем всё время и побеждает тот,у кого время меньше.
Если пилот отстал на круг и более,то его результата нету и мы ему плюсуем полторы минуты
Если сошел-плюс три.

Sava 16:37 10.02.2021

Satyr 06:55 27.02.2021
То який в нас свіжий регламент?
boriss67 06:05 15.03.2021
ну что, осталось меньше двух недель до старта первой гонки сезона.
пора окончательно останавливаться на Регламенте и начинать формирование команд.
чтобы не плодить новые темы, давайте и формировать команды из 2 х человек тоже в этой теме.
Юкк 13:36 15.03.2021
Цитата:
Сообщение от boriss67 Посмотреть сообщение
чтобы не плодить новые темы, давайте и формировать команды из 2 х человек тоже в этой теме.
Та нет,Боря,давай открывай отдельно.Так ее будет больше видно и я буду рассылки делать со ссылками.Те пару тем с прошлого года я оставил для тебя,может что оттуда надо будет тебе подсмотреть.А потом я и их уберу в Архив
boriss67 05:41 16.03.2021
Цитата:
Сообщение от Юкк Посмотреть сообщение
Та нет,Боря,давай открывай отдельно.Так ее будет больше видно и я буду рассылки делать со ссылками.Те пару тем с прошлого года я оставил для тебя,может что оттуда надо будет тебе подсмотреть.А потом я и их уберу в Архив
ну и отлично! я уж потом подумал про то, что тема замылится без ее конкретного названия про формирования команд. Спасибо !
Satyr 20:59 18.03.2021
Нам терміново треба визначитися з новим регламентом.

Відкрити тему для формування команд.
Юкк 08:48 19.03.2021
Цитата:
Сообщение от Satyr Посмотреть сообщение
Відкрити тему для формування команд.
Открывай Тарас.Бори пока нету,бери инициативу в свои руки,а я как и говорил потом анонс сделаю,пока биатлон ещё идет
1 2 3 4  ... Последняя
Показать еще комментарии
Закрытая тема Up