Показать сообщение отдельно
Непрочитано 07.11.2020, 10:45   #3
Satyr
Эксперт
 
Аватар для Satyr
 
Регистрация: 12.11.2015
Адрес: Львів
Возраст: 41
Сообщений: 1,255
Satyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспорима
По умолчанию

По слідах мушкетерів

...........................................Пакуємся до машини і переїзджаємо до Свіржського замку. Дорога пролітає швидко...

Перше розчаруваня. Вихідний день, а замок закритий.
Бродять одинокі туристи. У всіх якась однотипна фотосесія.
Ми оптимісти, будем бродити і ми...

Сві́рзький за́мок — замок в Україні, розташований у селі Свірж Перемишлянського району Львівської області.

Підходжу до воріт, велий брамний замок на ланцюгу. Через шпарину можна роздивитися смужку внутрішнього подвір'я.
Люди розійшлися, можна селфитися.

Тут раз, мій внутрішній голос заговорив голосом Боярського...
Каналья...
Тисяча чєртєй...

Ясно шо я знав що тут знамали Трьох Мушкетерів, але так приємно було згадувати якісь картинки з фільму і проектувати на місцевість.


Вже по приїзді до дому я глибше досліджував тему.
Взнав, що багато епізодів знімали саме тут:
https://zamki-kreposti.livejournal.com/7207.html

Йдемо намотувати круги тереторією.
Залишки оборонної вежі:

Стежки розходяться. Я десь гублю своїх. Ходжу, копаю мокре листя, пробую поглядом зловити шось незвичне...

В замку я вже колись був.
Перший раз ще в піонерському таборі на екскурсії, раз на роковому фестивалі, а раз дуже цікаво і не сподівано, і той раз найпам'ятніший.

Колись мені на ДН подарували сертифікат на кінну прогулянку.
Ну і в день Х, поїхав я в ті конюшні, мені видали породистого скакуна, кобила була вище мого росту, ( шоб коні не застоювалися, їх треба регулярно об'їзджати, ну а хлопці вирішили ше бізнес на тому робити, і коники в роботі і гроші додаткові) короткий інструктаж і в дорогу.
Ми тоді пів дня їздили верхи полями і заблудилися. Коли знайшли дорогу, то виїхали прямо біля Свіржського замку.
Якось дико в ейфорії галопом пронеслися по тереторії.
Це було неймовірно.
Я тоді навчився кататися на коні, і зараз з легкісю сяду в сідло...

Обійшов замок. Знайшов своїх. Ще декілька фото і біжимо грітися...


Останнє фото і в дорогу...


Продовження буде...
__________________
Свій, до свого, по своє!
Satyr вне форума   Цитата
11 пользователя(ей) сказали cпасибо: