Показать сообщение отдельно
Непрочитано 18.02.2022, 20:53   #72
Satyr
Эксперт
 
Аватар для Satyr
 
Регистрация: 12.11.2015
Адрес: Львів
Возраст: 41
Сообщений: 1,256
Satyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспоримаSatyr репутация неоспорима


По умолчанию

Слів нема...

Але буду говорити. Ні, буду дякувати. Впершу чергу дякую нашому очільнику Валєрі.
Він знав як мені тяжко даються форумні турніри, але повірив і підписав в свою команду. Дав горду назву "Україна" і в мене вже не було шляху назад. Тільки боротися.

Я не планував відбирати в когось особистий подіум, хотів стабільно виступити, щоб не підвести команду.
Знову, порядок б`є клас.
Дякую Ользі за підтримку, коли дивився на її спокійні прогнози, в самого так само все вдавалося.

Дякую Фанті за колосальну секретарську роботу. Вчасні підсумки тримали в тонусі, а динаміка турніру заставляла думати про нього, і весь час чекав, на свіжі таблички і з вдячністю лайкав кожен новий допис.

Вітаю Медведя і Тренера, всіх призерів командника і ще раз свою "Україну" з золотом і кубком.

__________________
Свій, до свого, по своє!
Satyr вне форума   Цитата
7 пользователя(ей) сказали cпасибо: