Показать сообщение отдельно
Непрочитано 01.02.2021, 07:52   #21
Баянист
Чемпион
 
Аватар для Баянист
 
Регистрация: 27.11.2015
Сообщений: 3,897
Баянист за этого человека можно гордитьсяБаянист за этого человека можно гордитьсяБаянист за этого человека можно гордитьсяБаянист за этого человека можно гордитьсяБаянист за этого человека можно гордитьсяБаянист за этого человека можно гордитьсяБаянист за этого человека можно гордитьсяБаянист за этого человека можно гордитьсяБаянист за этого человека можно гордиться


По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Francesko T Посмотреть сообщение
Просто відчуваю, що перегораю з такою кількістю турнірів. Я сам люблю, щоб можна було три рази подумати, але кількість турнірів зашкалює, від того і нестача часу. Тому і почало лякати все сильно закручене.
Не знаю що краще, грати в турнірах для кількості , все таки потрібно признатися що багато турнірів де не настільки є якась тактика, просто прогнозуєш, десь це можна і назвати тиканням рахунку, що не займає багато часу, я наприклад не по всюди вже стараюся іменно через такі причини участвувати, а стараюся там де можна проявити тактку, щоб було цікаво змагатися, а не проставляти прогнози, і змангання проявляючи тактику цікавіше навіть участь, а місце не настільки тоді і важливе
Баянист вне форума