Форум Биатлонных Прогнозистов

Форум Биатлонных Прогнозистов (http://ibuprog.com/forum/index.php)
-   ТП. ФОРМУЛА-1. Форум. (http://ibuprog.com/forum/forumdisplay.php?f=729)
-   -   Регламент нового сезона 2021 года (http://ibuprog.com/forum/showthread.php?t=63003)

boriss67 01.02.2021 06:01

Регламент нового сезона 2021 года
 
сезон 2021 года

Satyr 01.02.2021 06:46

Закінчився сезон 2020, вляглися емоції.

Час не стоїть на місці і вже скоро новий сезон 2021.

В формулі кожного року змінюється регламент, тому не бачу нічого поганого, що і ми, в наш турнір, внесли певні зміни.

Все до обговорення...

Баянист 01.02.2021 06:56

Цитата:

Сообщение от Satyr (Сообщение 535582)
Закінчився сезон 2020, вляглися емоції.

Час не стоїть на місці і вже скоро новий сезон 2021.

В формулі кожного року змінюється регламент, тому не бачу нічого поганого, що і ми, в наш турнір, внесли певні зміни.

Все до обговорення...


Є сумніви що відбудуться зміни на краще -цікавіше, лише скажу за себе, за своє бачення, грали минулого сезону, десь в середині навіть йшов чи на 2 чи 3 місці, але справа не в місці , а в цікавості, розумієте, коли більшість прогнозів одноманітна, десь там відрізняється просто перемінами місць того чи іншого спортсмена, а різниця прогнозів лише в тих хто може зійти, і тоді через цю одноманітність, і незважаючи що находився навіть у призовій трійці, просто щоб якось було мені цікавіше, псіханув і почав просто прогнозувати сходи, але не тільки в цьому має бути різноманітність.
Є ТАКА ПРОПОЗИЦІЯ,
Есть такое предложение.

К примеру на каждую гонку участник прогнозирует еще и команду, очки которой будут также добавлятся , но на протяжении сезона можна взять, кажется там должно быть 23 гонки, значит так, на протяжении сезона можна взять лишь два раза команды из тройки призеров прошлого сезона, а остальных не более 3 раза.

Satyr 01.02.2021 07:00

Першу зміну, яку хочу запропонувати,
КАТЕГОРИЧНО зменшити кількість пунктів за точно вгадане місце з 4 по 10
з 2 до 1 очка.

Багато разів я критикував цей момент і аргументовував, тому повторюватися зараз не буду, пояснювати для чого це треба міняти.

Ввести пункт
вгадай гонщика, який поставить швидке коло
тут є багато нюансів, тому знов ідея до обговорення.

Третя ідея.
Ввести опцію, ставка в сліпу
якщо прогноз був зроблений до початку кваліфікації, то результат множиться К=1.21 і округлюється до натурального числа в більшу сторону.

На початок такі мої думки в голос.

Satyr 01.02.2021 07:05

Цитата:

Сообщение от Баянист (Сообщение 535584)
а в цікавості, розумієте, коли більшість прогнозів одноманітна, десь там відрізняється просто перемінами місць того чи іншого спортсмена,

Турнір був придуманий з розумінням, що ганяється три рівноцінні команди і як мінімум шість гонщиків боряться за перше місце.

Тотальна домінація Мерседеса на чолі з Хемільтоном вбила інтригу
і все різноманіття турніру.

Впевнений, якщо в нас буде три приблизно рівні команди, то проблем з різноманіттям не буде.

Satyr 01.02.2021 07:07

Цитата:

Сообщение от Баянист (Сообщение 535584)
К примеру на каждую гонку участник прогнозирует еще и команду, очки которой будут также добавлятся , но на протяжении сезона можна взять, кажется там должно быть 23 гонки, значит так, на протяжении сезона можна взять лишь два раза команды из тройки призеров прошлого сезона, а остальных не более 3 раза.

Я шось нічого взагалі не зрозумів...
:(

Баянист 01.02.2021 07:16

Цитата:

Сообщение от Satyr (Сообщение 535590)
Я шось нічого взагалі не зрозумів...

Все як минулого сезону, але добавляємо прогнозування ще + якась команда, набрані очки якої добавляються , чи Мерседес, чи Феррарі, чи інша, але умова, що за сезон можна використати лише 2 раза команду Мерседес, Ред Булл, Макларен, тобто призерів минулого сезону, а всіх інших не більше 3 разів.

Баянист 01.02.2021 07:18

В календарі здається має бути 23 гонки, в нас є 10 команд, получається якщо на коржну гонку прогнозуємо команду, то в сезоні використається кожна по два раза, і три команди по три раза

Satyr 01.02.2021 07:23

Цитата:

Сообщение от Баянист (Сообщение 535593)
Все як минулого сезону, але добавляємо прогнозування ще + якась команда, набрані очки якої добавляються , чи Мерседес, чи Феррарі, чи інша, але умова, що за сезон можна використати лише 2 раза команду Мерседес, Ред Булл, Макларен, тобто призерів минулого сезону, а всіх інших не більше 3 разів.

Тоді я так розумію...

До кожної гонки прогнозист, має додати команду, набрані очки якої в цій гонці множаться на два... (припущення)
Призерів чемпіонату 2020 можна використати тільки по 3 (три рази) за сезон???

Francesko T 01.02.2021 07:23

Цитата:

Сообщение от Баянист (Сообщение 535593)
Все як минулого сезону, але добавляємо прогнозування ще + якась команда, набрані очки якої добавляються , чи Мерседес, чи Феррарі, чи інша, але умова, що за сезон можна використати лише 2 раза команду Мерседес, Ред Булл, Макларен, тобто призерів минулого сезону, а всіх інших не більше 3 разів.

Мені здається, то вже зовсім інший турнір. І взагалі, чим більше нововведень, тим більше будуть запутуватись потенційні гравці - мене вже лякає те, що тут пропонується.:laugh1:

Баянист 01.02.2021 07:25

Цитата:

Сообщение от Satyr (Сообщение 535589)
Турнір був придуманий з розумінням, що ганяється три рівноцінні команди і як мінімум шість гонщиків боряться за перше місце.

Тотальна домінація Мерседеса на чолі з Хемільтоном вбила інтригу
і все різноманіття турніру.

Впевнений, якщо в нас буде три приблизно рівні команди, то проблем з різноманіттям не буде.
__________________

Практично одна і та ж тактика, урізноманітити можна лише сходами, а иак наприклад є можоивість подумати в якій гонці використати яку команду, уяви собі хтось, як багато просто не задумуючись ставить прогноз, а Ботас зійде, чи хоча б Ферстапен, в якого доречі було здається 5 сходів, тобто потрібно долбре думати де іикористати по максимуму сильні команди, де трасса благоприятна, значить зменшується ризики зіткнень, і сильні команди фінішують повним складом і принесенням максимальних очків

Satyr 01.02.2021 07:26

Цитата:

Сообщение от Francesko T (Сообщение 535597)
Мені здається, то вже зовсім інший турнір. І взагалі, чим більше нововведень, тим більше будуть запутуватись потенційні гравці - мене вже лякає те, що тут пропонується.:laugh1:

Поки що накидуємо ідеї і все до обговорення.
Часу ще вдосталь для оптимальних покращень.
Нас багато і в кожного своя думка...

Баянист 01.02.2021 07:28

Цитата:

Сообщение от Francesko T (Сообщение 535597)
Мені здається, то вже зовсім інший турнір. І взагалі, чим більше нововведень, тим більше будуть запутуватись потенційні гравці - мене вже лякає те, що тут пропонується.

Дивно, що такого досвідченого щось лякає, а що краще просто тикати прогнозіибез зовсім ніякої тактики. скопіював у сусіда , десь поміняв місцями одного-двох гонщиків, і радіти апросто участю.

Баянист 01.02.2021 07:32

Цитата:

Сообщение от Satyr (Сообщение 535596)
До кожної гонки прогнозист, має додати команду, набрані очки якої в цій гонці множаться на два... (припущення)
Призерів чемпіонату 2020 можна використати тільки по 3 (три рази) за сезон???
__________________

Ти взяв наприклад на гонку Ред булл, Албон фінішува 3, а Ферстапен зійшов. тобі доплюсовуються очки просто ще лише за Албона, ось і потрібно буде думати де яку корманду використати щоб не попасти в просак із сходом

Francesko T 01.02.2021 07:34

Цитата:

Сообщение от Баянист (Сообщение 535600)
Дивно, що такого досвідченого щось лякає,

Просто відчуваю, що перегораю з такою кількістю турнірів.:bam1: Я сам люблю, щоб можна було три рази подумати, але кількість турнірів зашкалює, від того і нестача часу. Тому і почало лякати все сильно закручене.:laugh1:

Баянист 01.02.2021 07:36

Ну ладно, грайте як хочете, хоча важно назвати просто одноманітність прогнозів без тактики грою, я минулий сезон домучував такою тактикою, просто не в моїх правилах було без вагомих причинин по середині турніру кидати, зараз немає особливого інтересу буде й починати

Francesko T 01.02.2021 07:40

Цитата:

Сообщение от Баянист (Сообщение 535603)
Ну ладно, грайте як хочете, хоча важно назвати просто одноманітність прогнозів без тактики грою, я минулий сезон домучував такою тактикою, просто не в моїх правилах було без вагомих причинин по середині турніру кидати, зараз немає особливого інтересу буде й починати

Ну, це ти даремно. Тарас же написав, що зараз обговорюємо все, а правила будуть підігнані під початок сезону. Кожен висловлює свою думку, і то добре.

Баянист 01.02.2021 07:41

Цитата:

Сообщение от Francesko T (Сообщение 535602)
Тому і почало лякати все сильно закручене.

Та немає нічого закрученого, простіше фентезі із біатлону, по календарі 23 гонки, ставимо ще й команду в кожній гонці, а так як 23 гонки, то кожну, бо 10 команд, можна 2 раза, получається 20, і ще три рази, пропонував брати слабших по одного разу, ну не залучаючи призерів минулого рогу, получится призери минулого року Мерседес, Ред Булл, Макларен, будуть по 2 раза, інші якісь також по 2 раза, але три , середнячка зможуть залучитися по три раза, це ціккавіше бо іменно середячків по три раза, що подумати де і коли

Баянист 01.02.2021 07:46

Цитата:

Сообщение от Satyr (Сообщение 535586)
Ввести пункт
вгадай гонщика, який поставить швидке коло
тут є багато нюансів, тому знов ідея до обговорення.

Третя ідея.
Ввести опцію, ставка в сліпу
якщо прогноз був зроблений до початку кваліфікації, то результат множиться К=1.21 і округлюється до натурального числа в більшу сторону.

На початок такі мої думки в голос.

Це вже професійно потрібно буде кожному вникати, це дійсно можливо додасть складності, а моє доповнення тільки додасть можливість і ризикнути, і трохи подумати над тактиками

Satyr 01.02.2021 07:48

Цитата:

Сообщение от Баянист (Сообщение 535601)
Ти взяв наприклад на гонку Ред булл, Албон фінішува 3, а Ферстапен зійшов. тобі доплюсовуються очки просто ще лише за Албона, ось і потрібно буде думати де яку корманду використати щоб не попасти в просак із сходом

Ну, тепер я розумію.
23 гонки.
на кожну гонку береш команду.
Можна взяти по три рази призерів і по два рази всіх інших...
Треба добре думати де втулити вільямс чи хаас.

Як на мене ідея дуже цікава.

З мінусів, мєнінгіт ведучому, слідкувати за правильністю прогнозу.

Шоб не запуталися самі учасники, хоча 20-30 гонщиків без "випадкових" людей дадуть собі раду...

Все до обговорення. Сподобається формульним аксакалам така опція, значить вводимо в новий регламент, а чого би і ні.

Хіба Борис скаже, я то рахувати-пильнувати не маю змоги, то вже інша пісня.


Текущее время: 12:14. Часовой пояс GMT.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot